Vyberte stránku

Popis: V části letoviska Rimini Marebello byl postaven tento příjemný tříhvězdičkový hotel, který se nachází jen pár kroků od pláže a nedaleko barů, restaurací a obchodů.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, výtah, Wi-Fi, parkovací místa zdarma (do vyčerpání, nutno rezervovat dopředu). Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (i palanda) jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, telefonem, TV, trezorem a balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze 2 menu o 2 chodech, bufet zeleniny, ovoce nebo dezert. V rámci příplatku AIHB a AIFB v ceně neomezeně voda+ 1/4l vína na osobu.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 metrů. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI HB a AIFB v ceně (1 slunečník a 2 lehátka / pokoj, 1 lehátko/jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.