Vyberte stránku

Popis: V Rivazzurra di Rimini byly postaveny tyto tříhvězdičkové hotely Bagli a Cristina, ležící necelých 300 metrů od pláže a cca ve stejné vzdálenosti od obchodů, barů a restaurací.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, TV místnost, výtah, Wi- Fi, parkování za poplatek cca 300 metrů od hotelu, dětský koutek, animace v hlavní sezóně, bazén s vířívkou a lehátky a slunečníky (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-31.8. lehátka a slunečníky do vyčerpání), půjčovna jízdních kol (limitováno).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací (na vyžádání za poplatek 3 Eur/den), fénem, trezorem, miniledničkou (na vyžádání za poplatek 5 Eur/den) a balkonem.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr ze 3 menu, zeleninový bufet, ovoce nebo dezert. Za příplatek možnost plné penze či AI HB (polopenze + 1⁄2 l vody a 1⁄4 l vína nebo nealko nápoj na osobu u jídel, plážový servis), nebo AI FB (plná penze + 1⁄2 l vody a 1⁄4 l vína nebo nealko nápoj na osobu u jídel, plážový servis).

Pláž: Písečná pláž je přibližně 280 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek, v rámci příplatku za AI HB a AI FB v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko/ jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.