Vyberte stránku

Poloha: Arizona hotel se nachází v letovisku Igea Marina pouze přibližně 30 m od pláže, v blízkosti hotelu jsou restaurace, bary a obchody.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, Wi Fi, výtah, dětský koutek, parkoviště (20 parkovacích míst u hotelu zdarma – nelze rezervovat, další parkoviště cca 600 metrů za poplatek, nutno rezervovat předem, 5€/den), miniklub v hlavní sezoně, spa centrum (hydromasáže, turecká lázeň, UV lampa- vše za poplatek), bazén pro dospělé a děti s vířivou částí (v provozu v závislosti na počasí), posilovna, půjčovna kol (do vyčerpání), jednou týdně tématický večer, dvakrát týdně minifotbal a minibasketbal, animace (cca 25/5 – 14/9, pro dospělé a děti 3 – 12 let v hotelu i na pláži).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT TV, telefonem, trezorem, Wi-Fi a balkonem. Minibar na vyžádání za poplatek 5€/den (platba na místě).

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře s výběrem ze 3 menu, zeleninový bufet, ovoce nebo dezert, nápoje v ceně neomezeně voda, víno, pivo, nealko nápoj. Za příplatek možnost plné penze. V rámci příplatku AI HB a AIFB open bar 10.00 – 22.00 s neomezenými nápoji (ve sklenici nebo točené) jako voda, víno, pivo, nealko drinky, džusy.

Pláž: Soukromá pláž se nachází cca 30 metrů od hotelu (plážový servis za poplatek), v rámci příplatku AIHB a AIFB v ceně 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko/sgl pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.