Vyberte stránku

Popis: Příjemný rodinný hotel, umístěný v rozlehlé zahradě cca 2000 m2 s několika druhy citrusů, se nachází cca 300 metrů od pláže a jen několik minut od centra letoviska Marina di Pietrasanta s mnoha bary, restauracemi a obchody. Ideální výchozí bod k poznávání věhlasných toskánských metropolí, Pisa a Lucca cca 30km, Florencie cca 100km. Vlaková stanice je vzdálena cca 3km.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bar, restaurace, terasa s posezením, výtah, prádelna, parkoviště (omezený počet míst). Za poplatek možnost zapůjčení jízdních kol.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 43 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou pěkně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, Wi-Fi, trezorem, telefonem, klimatizací a balkonem.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované tříchodové menu s výběrem ze 3 typů, bufet předkrmů a zeleniny. Na vyžádání možnost stravy pro celiaky.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 300 metrů od hotelu. Plážový servis pro hotelové hosty za zvýhodněnou cenu. K dispozici též pokoje Double Beach (DBLBCH), které mají plážový servis v ceně pobytu (k dispozici od 1.5. do 30.9., 1 slunečník, 2 křesílka / pokoj, 1 plážový ručník / osoba).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.