Vyberte stránku

Popis: Tento příjemný hotel, vhodný i pro rodiny s dětmi, se nachází v klidné části obklopené zelení v letovisku Milano Marittima, cca 220 metrů od pláže a cca 800 metrů od centra.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, výtah, bar, restaurace, terasa se zahradou s dětským koutkem, vnitřní dětský koutek, menší bazén pro děti (cca 20 m2, v provozu v závislosti na počasí cca 15.6.-30.8.), parkoviště, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu od cca června do začátku září), Wi-Fi, trezorem, SAT TV a balkonem. Na vyžádání prázdný minibar, možnost propojených rodinných pokojů.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze či plné penze včetně vody u jídel (servírovaný výběr ze čtyřech prvních a čtyřech druhých chodů, ovoce či dezert, bufet zeleniny).

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 120 m od hotelu. Plážový servis za poplatek, na pláži miniklub pro děti do 3 let v termínu cca 4.6.-28.8..

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.