Vyberte stránku

Popis: Hotel Ambrosiano leží přibližně 100 m od historického centra a lázní v srdci termální oblasti Montecatini Terme. Hotel má výbornou strategickou pozici pro návštěvu okolních toskánských měst, cca 150 m od hotelu vlaková stanice, cca 200 m od hotelu stanice autobusu, možnost návštěvy Florencie, Pisy, Luccy, Viareggia, Carrary, Cinque Terre, Sieny a mnoha dalších toskánských pamětihodností.

Vybavení: Restaurace, bar, TV místnost, terasa, výtah, garáž, krytý bazén 12 x 6 s jacuzzi (otevřen do cca 18 hodin), konferenční místnost. Masáže a kosmetické procedury na vyžádání a za poplatek na místě. Parkování v přilehlých ulicích za poplatek (cca 3,5 Eur/ den) nebo v garáži za poplatek (cca 10 Eur / den). K dispozici také internet point za poplatek 3 Eur/hod nebo Wi-Fi za poplatek 10 Eur / 24 hod.

Pokoje: V hotelu je k dispozici celkem 67 pokojů, ty jsou jednoduše, ale funkčně zařízeny. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, TV, vysoušečem vlasů, koupelnou se sprchou / WC a některé balkonem (lze garantovat za příplatek), mají centrální klimatizaci (v provozu v předem stanovených hodinách).

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, servírované večeře – 3 chody s možností výběru ze dvou prvních chodů (polévka či těstoviny apod.), hlavní jídlo, salátový bufet, dezert. Za příplatek možnost plné penze (pouze v případě zájmu min. 20 osob). Při pobytech na min. 7 nocí 1x typická toskánská večeře s předkrmy.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.