Vyberte stránku

Popis: V roce 2007 zrekonstruovaný Alpen hotel je rodinným hotelem, který byl postaven cca 150 metrů od pláže a v blízkosti obchodů, restaurací a barů.

Vybavení: Recepce, bar, Wi-Fi, TV místnost, restaurace/pizzerie (otevřena i pro veřejnost), výtah, zahrada, parkoviště (za poplatek, do vyčerpání).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje různých velikostí a různého vybavení s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací za poplatek a na vyžádání (v provozu červen – září), TV, telefonem, prázdným minibarem na vyžádání a za poplatek 3€/den, trezorem a balkonem, výhled na moře na vyžádání.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr ze dvou druhů prvního a druhého chodu, bufet zeleniny, ovoce nebo dezert. V rámci příplatku AI ¼ l vína a ½ l vody během jídel.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI v ceně.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.