Vyberte stránku

Popis: Hotel Alemagna je situovaný v piniovém háji v části letoviska Lido del Sole. Pěší procházka Vás bude dělit od hlavní nákupní třídy a termálních lázní.

Vybavení: Hotel Alemagna je vybavený recepci, knihovnou, bazénem pro dospělé a pro děti s terasou (v provozu v závislosti na počasí, cca od konce května do poloviny září), klimatizovanou restaurací, parkovacími místy (dle disponibility), k dispozici má také Wi-Fi zdarma v celém hotelu, vybavení pro kojence a malé děti, dětské hřiště, animace, dětský klub na pláži (poslední dva zmíněné v hlavní sezóně), jízdní kola (za poplatek cca 1 Eur / 3 hodiny), za poplatek možnost parkování na uzavřeném parkovišti, masáže. Hotel poskytuje slevy na procedury v lázních Terme di Bibione.

Pokoje: Hotelové pokoje jsou klimatizované, vybavené sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT TV, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou. K dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 9,99 let, pokoje typu Junior (Junior Room) s možností ubytování až 5 osob (20 m2 s terasou cca 12 m2, maximálně 3 dospělých a 2 dětí do 17,99 let, min. 3 dospělí). Pokoj Family – dva propojené pokoje, 30 m2, terasa, ubytování pro 2 dospělé a 2 až 4 děti nebo 4 dospělé nebo 3 dospělé a 3 děti, pokoj Junior Suite v posledním patře, 20m2, rozlehlá terasa s výhledem na moře, ubytování pro 2-3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 -2 děti, pokoje Family suite jsou také v posledním patře, 2 propojené pokoje 28m2, terasa s výhledem na moře a lagunu, ubytování pro 2 dospělé a 2-3 děti nebo 4 dospělé nebo 3 dospělé a 2 děti.

Stravování: Kontinentální snídaně formou bufetu, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze formou bufetu včetně točených nápojů typu voda, bílé a červené víno, pepsi, oranžáda a teplé nápoje z automatu. Po domluvě hotel zajístí i speciální diety, pro děti k dispozici dětské menu.

Pláž: Písčitá pláž s rezervovaným plážovým servisem a převlékací kabinkou je od hotelu vzdálena cca 450 m, plážový servis od 4. řady je v ceně (1 slunečník, 1 lehátko a 1 křeslo). U pokojů typu Junior Room a Family Room v ceně plážový servis ve 2. či 3. Řadě, Junior suite a Family Suite mají první řadu.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.