Vyberte stránku

Popis: Tento nedávno zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel se nachází v letovisku Rimini Marina Centro, cca 120 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bar, restaurace, menší zahrada s terasou, TV místnost, půjčovna jízdních kol (na vyžádání do vyčerpání zdarma).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu od cca června do poloviny září), telefonem, trezorem, SAT TV a balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze či plné penze (servírovaný výběr ze třech prvních a třech druhých chodů, ovoce či dezert, bufet zeleniny), či AI, zahrnující ¼ l vína a ½ vody u jídel a plážový servis.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 120 m od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku za AI v ceně (slunečník a 2 lehátka, při jednolůžkovém pokoji slunečník a lehátko).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina