Vyberte stránku

Popis: Luxusní Grandhotel Dei Cesari se nachází v blízkosti přímořského historického města Anzio (cca 2km od hotelu), u soukromé pláže Tyrhénského moře. Hotel se skládá ze dvou budov, 4* hlavní budova a 3* depandance, budovy jsou spojené pasáží. Ideální výchozí bod k poznávání Říma či dalších italských věhlasných měst spojeného s odpočinkem u pláže.

Vybavení: Komplex hotelu nabízí tyto služby: Recepci, Wi-Fi, restauraci, bar, tělocvičnu, solarium a estetické centrum (poslední 3 jmenované za poplatek cca 6 Eur na osobu a den), bazén (v provozu v závislosti na počasí), parkoviště, konferenční místnost, TV místnost, biliár (za poplatek), parkoviště.

Pokoje: Hotel disponuje více jak 100 pokoji, standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybavené klimatizací, sociálním zařízením s fénem, telefonem, minibarem, trezorem, SAT TV a balkonem (vyjma čtyřlůžkových v hlavní části hotelu). Za příplatek k dispozici též pokoje Superior (max. 2 dospělé osoby, prostornější, vyšší patro s lepším výhledem). Se slevou ubytování v tříhvězdičkové depandanci (zavřena leden, únor, listopad, prosinec).

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaný výběr z menu.

Pláž: Písčitá pláž se nachází cca 200-450 metrů od hotelu, k dispozici jak pláž soukromá, tak veřejná.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.