Vyberte stránku

Popis: Tento moderní a velmi příjemný hotel, umístěný přímo u centra menšího letoviska Tirrenia, se nachází jen pár kroků od pláže, jen několik minut jízdy od Pisy. Ideální výchozí bod k poznávání toskánských metropolí a věhlasných památek. Cca 1 km od hotelu se nachází dvě golfová hřiště (9ti a 18ti jamkové).

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bar , výtahy, 2 bazény (z toho jeden olympijský se sluneční terasou a 1 dětský, oba v provozu od cca začátku května do konce září v závislosti na počasí), zahrada cca 850 m2, miniklub s dětským hřištěm (pro děti od 4 do 10 let, miniklub v provozu v hlavní sezoně od cca 15.6. do 31.8.), 4 restaurace (3 vnitřní, v hlavní sezoně také možnost bufetových obědů u bazénu za poplatek cca 1.6.-31.8.), fitness, stolní tenis, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), 5 kongresových sálů, prádelna (za poplatek), veřejné parkoviště v okolí, garáže s 50 parkovacími místy (za poplatek 17 Eur / den).

Pokoje: Hotel disponuje celkem 175 moderně zařízenými pokoji. Dvoulůžkové pokoje Standard s možností 2 přístýlek jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, Wi-Fi, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT TV a někdy balkonem (cca 40% pokojů). Kdispozici též pokoje typu Suite (celkem 4 pokoje). Na vyžádání dvoulůžkové pokoje Privilege s rekonstruovanou koupelnou, některé s balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírovaný výběr o 3 chodech s bufetem zeleniny.

Pláž: Písečná pláž se nachází jen pár kroků od hotelu (v rámci hotelového areálu). Plážový servis (slunečník a 2 plážová křesílka) v termínu od cca 6.5. do 30.9. v ceně.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.