Vyberte stránku

Popis: Na jednom z nejkrásnějších míst Lazia, hned u privátní pláže a v blízkosti centra se nachází Grandhotel Approdo. Hotel má panoramatickou terasu, ze které si můžete vychutnávat výhledy na moře, peší procházka Vás bude dělit od centra města.

Vybavení: Recepce 24 hodin, bar, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, kongresová místnost, střešní terasa s vířivkou a lehátky, fitness, parkoviště zdarma.

Ubytování: V hotelu je k dispozici celkem 56 pokojů rozdělených do typologií Standard, Superior, Privilege a Suite. Jsou vybaveny koupelnou, TV, Wi-Fi, fénem, minibarem a trezorem. Pokoje Standard mají možnost až dvou přistýlek, terasu (rozměry terasy v závislosti na rozměrech pokoje), pokoje Superior mají LCD TV a terasu vybavenou křesílky, k dispozici také jako propojené pokoje. Pokoje Privilege jsou ve 4. patře, mají prostornou terasu s lehátky, dvoupokojový suite má manželskou postel a pohovku, terasu s lehátky a vanu s vířivkou.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za poplatek možnost polopenze v restauraci Lungomare 116, cca 15 minut vzdálené pěšky od hotelu, k dispozici shuttle bus.

Pláž: Privátní hotelová pláž je vzdálena cca15 metrů, v ceně plážový servis (1 slunečník, lehátko a křesílko/pokoj), pláž má dvě části – písečnou a útes na moři.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.