Vyberte stránku

Popis: Elegantní Grand hotel Adriatico se nachází u pláže a cca 1 km od centra letoviska, je skvělým místem pro dovolenou pro všechny věkové kategorie. Jen přibližně 100 metrů od hotelu se nachází obchodní a zábavní centrum Porto Allegro, jež disponuje 11 kinosály, obchody, restauracemi a dalšími možnostmi zábavy. Cca 3 km od hotelu nový Outlet s více než 80 obchody prestižních značek.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace s výhledem na moře, bar s TV a kulečníkem, výtah, bar na pláži, bazén s lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), vnitřní bazén (v provozu cca 1.6.-15.9.), půjčovna jízdních kol (za poplatek), miniklub (3-10 let) a animace v hlavní sezoně, dětské hřiště, parkoviště.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 138 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, trezorem, TV, klimatizací, miniledničkou a balkonem. V hotelu jsou dva typy pokojů: Classic a Superior, které nedávno prošly rekonstrukcí.

Stravovaní: Plná penze, servírované, obědy a večeře výběrem z menu o 3 chodech, bufet příloh, dezert nebo ovoce, voda a víno během jídel v ceně.

Pláž: Hotel má privátní pláž s přímým vstupem a plážovým servisem v ceně v rámci povinné platby za klubovou kartu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.