Vyberte stránku

Popis: Několik kilometrů od města Albinia, s přímým vstupem do moře, se nachází Village Golfo degli Etruschi. Nachází se u pěší a cyklistické stezky, která Vám nabízí možnost klidné procházky. Pár minut jízdy autem dělí komplex od Monte Argentaria, Porto Santo Stefana a Porto Ercole. Možnost návštěvy ostrovů Giglio a Giannutri.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, parkoviště, animační programy a miniklub (v hlavní sezóně), Wi-Fi ve společných prostorech, zahrada, za poplatek prádelna a půjčovna kol (dle disponibility).

Apartmány:
Bungalov bilo pro 4 osoby se skládá se z malé obývací místnosti s TV a ledničkou, dvou ložnic (jedna s manželskou postelí, jedna s palandou), klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.
Bungalov bilo pro 2 osoby se skládá se z malé obývací místnosti s TV a ledničkou, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.
Bungalov bilo pro 3 osoby (vybaveno pro osoby s handikapem) se skládá se z malé obývací místnosti s TV a ledničkou a pohovkou, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.

Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře – výběr ze dvou menu a jednoho dětského, možnost stravování pro celiaky.

Pláž: Písečná pláž se nachází u komplexu, plážívý servis (slunečník a 2 lehátka) za poplatek 12€/den.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.