Vyberte stránku

Popis: Fattoria degli Usignoli je komplex nabízejí ubytování v hotelových pokojích i apartmánech, je obklopen 11 ha parkem a nachází se v Regellu. Je dobrým výchozím místem pro návštěvu např. Florencie, Sieny, San Gimignana, Arezza a Cortony.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, 2 bazény (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.4.-15.10.), tenisový kurt (večerní osvětlení za poplatek), ping-pong, bocce, biliár, půjčovna kol (do vyčerpání), konfereční sál, parkoviště.

Pokoje: Hotelové pokoje s možností dvou přistýlek jsou umístěné u bazénu, jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, SAT TV, telefonem, klimatizací (za poplatek), Wi-Fi a balkonem.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Trilo pro 4 až 5 osob má 2 ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou zařízeny v rustikálním stylu a vybaveny sociálním zařízením, SAT TV, klimatizací (za poplatek), Wi-Fi a balkonem či předzahrádkou.

Stravování: Pokoje v ceně nídaně, za příplatek možnost večeří (3-chodové menu). Apartmány bez stravy, možnost snídaní a večeří za příplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.