Vyberte stránku

Popis: Nedávno postavený complex Club Le Terrazze byl postaven cca 70 m od moře v letovisku Grottammare. Nabízí příjemnou atmosféru, čistou vodu a písečnou pláž vhodnou I pro děti. Přibližně 4km odtud je centrum letoviska San Benedetto del Tronto.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, bazén pro dospělé a děti s Jacuzzi (v okrajových termínech sezóny v provozuz v závislosti na počasí, k dispozici celkem 3 bazény), fitness, stolní tenis, plážový volejbal na pláži, půjčovna kol za poplatek, konferenční místnost, společná prádelna (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek),miniklub, animace, parkoviště, garáž (za polatek),

Ubytování:
Dvoulůžkový pokoj / mono se skládá z obývacího pokoje a dvoulůžkové pohovky, rozkládací postel.
Pokoj Family / bilo 4 se skládá z obývacího pokoje a dvoulůžkové palandy, dvoulůžkové ložnice.
Pokoj Family / trilo 6 se skládá z obývacího pokoje a dvoulůžkové palandy, dvoulůžkové ložnice, ložnice se dvěma lůžky. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou, sociálním zařízením s fénem, SAT TV, klimatizace / topení, telefon, trezor a balkon.

Stravování: Individuální. Hotelová část: snídaně formou bufetu, oběd a večeře včetně vody a vína. Pro klienty residence možnost take away.

Pláž: Komplex cca 70 m od písečné pláže. Plážový servis v rámci klubové karty v ceně (1slunečník, lehátko a křesílko).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.