Vyberte stránku

Popis: Villaggio se nachází v letovisku Viareggio, ve velkém starobylém borovém háji, nedaleko pláže a centra města. Je vhodné jak pro rodiny s dětmi, které ocení animaci pro nejmenší, tak pro mladé, kteří se po večerech mohou pobavit ve večerních podnicích v nedalekém letovisku Torre del Lago nebo na diskotékách oblasti Versilia. V nízké sezóně je toto villaggio vhodné pro (školní) skupiny. Součástí tohoto villaggia jsou jak bungalovy, tak místa pro stany, campery a karavany.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi v oblasti recepce a restaurace, restaurace/pizzeria, bar, bazén s terasou (v provozu v závislosti na počasí), herní park pro děti, stolní tenis, minimarket, půjčovna kol (za poplatek), miniklub a animace (v hlavní sezóně), fotbalové hřiště, parkoviště.

Ubytování: Villaggio nabízí 300 míst pro stany a karavany a 100 dřevěných bungalovů.
Bungalovy pro 5 osob (cca 30 m2) se skládají z ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a samostatným lůžkem a z obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Bungalovy jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek), verandou a ke každému bungalovu patří 1 parkovací místo. Na vyžádání možnost zapůjčení ručníků.

Stravování: Individuální.

Pláž: Na pláž se dá projít přes stinný borový háj, nachází se zde jak volná pláž, tak pláž s lehátky a slunečníky (za poplatek). V termínu 1.6. – 15.9. jezdí na pláž a zpět zdarma autobus.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj v období od 1.4. do 30.9.2019.