Vyberte stránku

Popis: V srdci pobřeží Maremmy leží Camping Village Oasi, který je v blízkosti turistických center jako je např. Orbetello, Porto Santo Stefano, Porto Ercole a Talamone, několik kilometrů odtud jsou lázně Osa Spa a Saturnia. Cca 4km od campingu leží Přírodní park Maremmy, je to také dobré výchozí místo k vyhlášeným toskánským ostrovům Giglio a Giannutri.

Vybavení: Recepce, restaurace, pizzeria, bar, supermarket, prádelna, barbecue, parkoviště, animační programy, tenis, fotbal (oboje posledně zmiňované za poplatek), miniklub, dětské hřiště, Wi-Fi ve společných prostorech k dispozici v určeném čase zdarma.

Apartmány:
Bungalov bilo pro 3 osoby (25m2 včetně verandy) se skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.
Bungalov trilo pro 4 – 5 osob (42m2 včetně verandy) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou (možnost 5.lůžka za příplatek), z ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky (ne palandy), klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž cca 80 metrů od villaggia, dostupná pěšinou pro pěší.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.