Vyberte stránku

Popis: Camping Village Africa se rozprostírá pár metrů od pláže ve stínu stoletých pínií v oblasti Maremma a jejího pobřeží, v blízkosti turistických center jako je např. Orbetello, Porto Santo Stefano, Porto Ercole a Talamone, několik kilometrů odtud jsou lázně Osa Spa a Saturnia a také toskánské ostrovy Giglio a Giannutri.

Vybavení: Recepce, restaurace-pizzeria, bar, market, parkoviště, animační programy (v hlavní sezóně), tenis, fotbal (oboje posledně zmiňované za poplatek), miniklub a dětské hřiště. Wi-Fi ve společných prostorech k dispozici v určeném čase zdarma.

Apartmány:
Bungalov bilo pro 3 osoby (25m2 včetně verandy) se skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.
Bungalov trilo pro 4 – 5 osob (42m2 včetně verandy) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou (možnost 5.lůžka za poplatek), z ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky (ne palandy), klimatizace, sociálního zařízení se sprchou a toaletou a verandy.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž cca 70 metrů od villaggia.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.