Vyberte stránku

Popis: Obklopený zelení, v pěší dostupnosti od centra Lignano Sabbiadoro, se nachází Camping Sabbiadoro nabízející rozmanité služby pro dospělé i děti, skládá se z hlavní části a depandance.

Vybavení: Recepce, restaurace, self-servis restaurace, supermarket, aquapark – 3 bazény s vyhřívanou vodou (malý bazén pro děti, hydromasážní bazén, plavecký bazén), dále je zde fitness, plážový volejbal, půjčovna kol, tenis, minigolf, ping-pong, animace pro děti. Windsurfing. Samoobslužná prádelna, parkovací místa, menší agility hřiště, Wi-Fi ve společných prostorech, půjčovna kol za poplatek.

Ubytování – mobilhome:
• typ M – trilo pro 5 osob s klimatizací; se skládá z ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem.
• typ G – trilo pro 5 osob s ventilátorem, se skládá z ložnice s dvoulůžkem, malého pokoje s palandou a samostatnou postelí, kuchyňka na verandě.
• typ H bilo pro 2 + 1 dítě do 12 let s klimatizací se skládá z pokoje se dvěma lůžky, kuchyňského koutu a rozkládacího lůžka v obývacím pokoji. 3. osoba za příplatek.
• typ H + bilo pro 2 + 2 děti do 12 let s klimatizací, se skládá z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje s dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem. Je vybaven mikrovlnnou troubou a TV. 3. a 4. osoba za příplatek.
• typ L trilo pro 4 + 2 děti do 12 let s klimatizací se skládá z ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Je novější a vybaven mikrovlnnou troubou a SAT TV. 5. a 6. osoba za příplatek.
• typ F trilo pro 5 + 1 dítě do 12 let s klimatizaci se skládá z ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou. 6.osoba za příplatek.
•typ F+ trilo pro 5 + 1 dítě do 12 let s klimatizací, nejnovější domky, skládá se z ložnice s dvoulůžkem, pokoje s palandou a jednolůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou, je vybaven mikrovlnnou troubou a SAT TV.6.osoba za příplatek.
•typ Wood bilo pro 2+2 děti do 12 let se skládá z pokoje s dvoulůžkem , obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou, je vybaven mikrovlnou troubou, 3. a 4.osoba za příplatek.
Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a parkovacím místem, trezorem, typ H, L, M, F a Wood venkovním posezením.

Stravování: Bez stravování. Možnost stravování formou polopenze nebo plné penze za poplatek v samoobslužné restauraci.

Pláž: Písečná pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází cca 400 – 700 metrů, vstup na pláž v ceně (možnost mít vlastní lehátka a slunečník), cca 400 m od kempu pláž pro psy.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.