Vyberte stránku

Popis: Toto příjemné villaggio se nachází v letovisku Marina di Cecina, cca 800 metrů od pláže. V hlavní sezóně na pláž zdarma shuttle bus (cca 1.7.-31.8.).

Vybavení: Recepce, Wi-Fi ve společných prostorech, restaurace/pizzerie, bar, bazén pro dospělé a bazén pro děti se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, cca 10.4.-18.10., lehátka za poplatek), animační programy a miniklub (v provozu v hlavní sezóně od června do přelomu srpna/září), zahrada, minimarket, tabák, prádelna na žetony, kadeřník, půjčovna jízdních kol (za poplatek), dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště, bocce, hřiště na plážový volejbal, parkoviště.

Apartmány: Mobilhome Arno (MOB A) se skládá ze vstupní místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, další ložnice se dvěma oddělenými lůžky a jedním vyvýšeným lůžkem, dvou sociálních zařízení, trezoru, klimatizace a zastřešené verandy se stolem a židlemi. Mobilhhome Gorgona (MOB G) se skládá ze vstupní místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, ložnice s manželským lůžkem, další ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociálního zařízení se srpchou a umyvadlem, sociálního zařízení s WC a umyvadlem, trezoru, klimatizace a zastřešené verandy se stolem a židlemi. Glamping Tend Comfort (GLAMP C) – jedná se o moderní stan s veškerým zázemím, složený z obývací místnosti s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, dalších dvou ložnic s palandou, sociálního zařízení, verandy se stolem a židlemi.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází cca 800 metrů od ubytovací kapacity. Plážový servis za poplatek, v hlavní sezóně cca 1.7.-31.8. zdarma shuttle bus na pláž.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.