Vyberte stránku

Popis: Camping Europa se rozprostírá mezi borovicemi v Národním parku přibližně 1 km od písečné pláže (shuttle bus zdarma v hlavní sezoně) a nabízí ubytování v jednoduše zařízených chatkách a mobilhomech, přibližně 1 km odtud minimarket. Cca 25 km od campingu Pisa a Lucca, Florencie cca 75 km.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén (v provozu v závislosti na počasí, cca květen – září), parkoviště, Wi- Fi, miniklub v hlavní sezoně, shuttle bus na pláž, barbecue, minimarket.

Ubytování: Dřevěná chatka pro 4/6 osob (CHL4, CHL6) se skládá se z ložnice s manželským lůžkem (o velikosti francouzského lůžka), menší ložnice s palandou, kuchyňského koutu s posezením, verandy, koupelny se sprchou, klimatizace (za poplatek). V případě ubytování 6 osob další palanda v rámci druhé ložnice.
Mobilhome pro 4 osoby (MH4) se skládá z ložnice s manželským lůžkem, menší ložnice se dvěma jednolůžky, kuchyňského koutu s posezením, verandy, klimatizace (za poplatek). Glamping Tend (GLAMP 4,5) je nový stan vyrobený ze smíšeného dřeva a vnější stěna z látky. Stany jsou vybaveny pečlivě vybranými materiály šetrnými k životnímu prostředí. Obývací pokoj a kuchyň, jedna ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou, koupelna se sprchou, veranda. Nemá klimatizaci, ale ventilátor.

Stravování: Individuální.

Pláž: Resort se nachází cca 1300 metrů od privátní pláže, plážový servis za poplatek, veřejná pláž cca 1000 metrů.V hlavní sezoně zdarma shuttle bus na pláž.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.