Vyberte stránku

Popis: Kemp vhodný pro rodiny s dětmi se nachází přímo u jezera Garda v letovisku Peschiera del Garda a nabízí jak místa pro karavany umístěna ve stínu stromů, tak ubytování v apartmánech, bungalovech a mobilhomech. Cca 4,5 km od kempu se nachází známý zábavní park Gardaland a 10 km Aquapark Caneva.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi a internet point (za poplatek), trezory za poplatek a s vratnou kaucí, 4 restaurace, 5 barů, 5 bazénů – vodní park s atrakcemi, herní parky pro děti s nafukovacími atrakcemi, herna s videohrami, obchody, stánek s ovocem a zeleninou, cukrárna se zmrzlinou, kadeřnictví, lékařská pohotovst, půjčovna loděk a šlapadel u jezera, středisko vodních sportů u jezera, prádelna s pračkami a sušičkami, mini vláček na jízdu do centra města a zpět, miniklub, animace (poslední dva zmiňované nelze v okrajových termínech sezony garantovat), parkoviště.

Ubytování: Kemp nabízí ubytování v apartmánech, bungalovech a mobilhomech mnoha typů.
Mini bilo Lavanda pro 4 osoby je apartmán o výměře 20m2 a nachází se v 1. patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacího gauče a ložnice s manželskou postelí. Je vybaven sociálním zařízením, TV, klimatizací/topením a malým balkonem.
Trilo Oleandro je bungalov pro 6 osob o výměře 40 m2 a nachází se v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a rozkládacím gaučem, z ložnice s manželskou postelí a druhé ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Je vybaven sociálním zařízením, TV, klimatizací/topením, trezorem a předzahrádkou s posezením.

Stravování: Individuální.

Pláž: Kemp se nachází přímo u jezera Garda, vzdálenost od pláže záleží na ubytování, cca 100-800 m.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.