Vyberte stránku

Popis: Bella Italia Efa Village je velký uzavřený komplex mnoha ubytovacích budov dělících se do 4 hlavnch částí – Family Inn (pro rodiny s dětmi), Youth Inn (pro mládež), Sport Inn (pro sportovce) a Paralimpico Inn (pro handicapované osoby). Nachází se v letovisku Lignano Sabbiadoro, je obklopené velkým borovým hájem o rozloze 60 ha a leží nedaleko široké písečné pláže s přírodními dunami dlouhé cca 1100 m. Villaggio nabízí téměř neomezené možnosti zábavy, sportovnívh aktivit i relaxu, jak pro malé, tak pro velké. Jeho součástí je i vodní svět a krytá hala s bazény. Centrum města je vzdáleno cca 500 m.

Vybavení: Výtahy, recepce, kongerové centrum, Wi-Fi zdarma ve společných prsotorách, několik restaurací, centrální bar a kavárna, bazény pro dospělé i děti (v provozu v závislosti na počasí), 2 kryté bazény (za poplatek), vodní svět – uprostřed villaggia, se 4 skluzavkami a 4 propojenými bazény s hloubkou cca 1m, tenisové kurty (dle diponibility), různá sportovní hřiště (dle disponibility), stolní tenis, fitness (za poplatek), plážové sporty, animace a miniklub (garantovány v hlavní sezóně), dětské hřiště, prádelna (na žetony), v létě stanoviště lékařské pohotovosti, parkoviště, zahrada.

Ubytování: V části vllaggia pro rodiny nabízíme pokoje Premium – dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek (může být i palanda) a pokoje Standard – dvoulůžkové pokoje s možností až 4 přistýlek (může být i palanda). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV a klimatizací, k dispozici i ručníky a ložní prádlo. V pokojích probíhá každodenní úklid.

Stravování: Bufetové snídaně, obědy a večeře buď formou bufetu (pokoje Standard) nebo servírované (výběr ze 2 menu) se zeleninovým bufetem (pokoje Premium).

Pláž: Villaggio je z jedné strany lemováno širokým pruhem soukromé pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis v ceně. Vzdálenost 100 – 500 m podle ubytovací capacity. Komplex je od pláže oddělen pobřežní promenádou.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.