Vyberte stránku

Popis: Aparthotel Albatros je čtyřpatrová budova nabízející komfortní dovolenou v Lignanu. Aparthotel má centrální polohu, je vzdálen cca 300 metrů od moře, k dispozici má 43 studií s hotelovými službami.

Vybavení: Albatros svým hostům nabízí bazén pro děti a dospělé (v provozu v závislosti na počasí), restauraci, bar, výtah, tenisové kurty, animační programy (sportovní soutěže, ping-pong, vodní sporty, zápasy v plážovém volejbalu, tenis, v provozu v hlavní sezóně a v závislosti na počasí), hrací místnost, tělocvičnu, fotbalové a basketbalové hřiště, parkoviště.

Ubytování: Studia jsou vybavena sociální zařízením, kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou, SAT TV, ložním prádlem a ručníky, klimatizací, trezorem na vyžádání, Wi-Fi zdarma, balkonem a 1 parkovacím místem.
Studio Classic má dvoulůžkovou postel a palandu, cca 28 m2.
Studio Superior též, ale bylo kompletně renovováno vč. sociálního zařízení a vybaveno dřevěným nábytkem a myčkou na nádobí.

Stravování: Snídaně formou bufetu s bio zeleninou a ovocem.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od aparthotelu. Plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.