Vyberte stránku

Popis: Nedávno vybudované moderní villaggio Hemingway, složené z residenční a vilkové části obklopující komplex 3 bazénů, se nachází v klidné části Caorle Levante, cca 200 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, výtah (jen residenční část) bar, bar na terase, 3 bazény pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí, cca červen – září), terasa s křesílky u bazénu (k dispozici do vyčerpání), vířivka, půjčovna kol (za poplatek), dětské hřiště, parkoviště (za poplatek 5€/auto/den).

Apartmány:
Residenční část:
Mono pro 3 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou lůžek a rozkládacím jednolůžkem.
Bilo Plus pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby.
Bilo Superior pro 5 osob má oproti bilu Plus v ložnici navíc jedno lůžko.
Trilo pro 6 osob se skládá ze dvou ložnic (jedna má manželské lůžko a další jednolůžko, druhá dvě oddělené postele) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou.
Suite pro 7 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, další ložnice se dvěma lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Suite T pro 8 osob má navíc oproti suite pro 7 osob navíc v další ložnici třetí lůžko.
Vilková část:
Bilo 1 PIANO pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Nachází se v prvním patře.
Bilo PT pro 5 osob se nachází v přízemí a skládá se z ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Má menší předzahrádku.
Villino A pro 7 osob se skládá ze dvou ložnic (jedna se dvěma a jedna se třemi lůžky, manželská či oddělená lůžka) a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Je dvoupodlažní, v přízemí se nachází menší předzahrádka.
Villino B pro 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, další ložnice se dvěma oddělenými lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Je dvoupodlažní, v přízemí se nachází menší předzahrádka.
Villino C pro 8 osob Je dvoupodlažní, v přízemí se nachází obývací pokoj s dvojgaučem, v prvním i druhém patře se nachází ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem. V přízemí je menší předzahrádka.
Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením (typ suite a villino B a C má 2), fénem, trezorem, SAT TV, klimatizací, pračkou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a balkonem či menší předzahrádkou.

Stravování: Bez stravování. Za poplatek 9€/osoba/den možnost dokoupení snídaní (na vyžádání).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 200 metrů od residence. Plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/ apartmán, květen – září).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.