Vyberte stránku

Popis: Tento příjemný hotel se nachází cca 250 metrů od centra Montecatini Terme, cca 200 metrů od lázní a také železniční stanice. Je složený z hlavní budovy a 3 depandancí (jedna je vzdálena cca 15 metrů – Villa Rita, druhá cca 20 metrů na druhé straně hlavní budovy – Villa Rita Flower, a jedna cca 150 metrů – Villa Rita Resort – zde jsou umístěné jen pokoje, všechny ostatní služby jsou poskytovány v hlavní budově, s výjimkou Villa Rita Resort, která má svou restauraci).

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, výtah (vyjma dep. Villa Rita Flower, která má jen 2 patra), bazén (11×7 m, v provozu v závislosti na počasí), Wi-Fi, parkoviště (za poplatek).

Pokoje: Hotel disponuje celkem 88 pokoji (34 v hlavní budově, 18 v depandanci Villa Rita, 15 v depandanci Villa Rita Flower a 21 ve Villa Rita Resort). Všechny pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatiazací/topením (centrálním, v provozu v určitých hodinách, cca 14,00-17,00 a 21,00-8,00), TV, telefonem a ze 70% balkonem. K dispozici též propojené čtyřlůžkové pokoje s jednou koupelnou (cena jako 2 dbl) a bezbariérové pokoje.

Stravování: Italská zesílená snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu s bufetem salátů.

Asistenční služba na telefonu: V českém či slovenském jazyce.