Vyberte stránku

Popis: Tento příjemný hotel se nachází na výborném místě – nedaleko centra letoviska Riccione (slavná Via Ceccarini cca 1 km, lázně Riccione cca 2,5 km) – a také jen cca 80 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, TV místnost, bar, výtah, restaurace, bazén s dětským bazénem a vířivka se 12 místy (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-20.9.), zahrada, kongresová místnost, v hlavní sezóně animace a miniklub, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), dětský koutek, parkoviště (za poplatek, do vyčerpání, k dispozici cca 50 míst, v rámci příplatku Superior při pokoji Executive v ceně).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, Wi-Fi, telefonem, SAT TV, trezorem a minibarem. Pokoje jsou nabízeny ve dvou kategoriích – Junior (max 2 osoby + infant, bez balkonu) a Executive (max 4 osoby a s balkonem).

Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírovaný výběr z menu, bufet zeleniny a dezertů, včetně vína, vody a nealko nápoje pro děti).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku Superior při pokoji Executive plážový servis v ceně.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.