Vyberte stránku

Popis: Tento moderní hotel se nachází cca 1 km od centra letoviska (před hotelem nákupní centrum s mnoha obchody) a cca 400 m od pláže.

Vybavení: Recepce s trezorem, Wi-Fi, restaurace, bar, výtah, bazén s terasou a lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), miniklub pro děti do 3 do 8 let včetně dětského koutku a animační programy (v provozu v hlavní sezóně, na pláži či v hotelu), nehlídané parkoviště.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 85 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda či rozkládací lůžka) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, LCD TV, klimatizací a miniledničkou. Pokoje v prvním patře mají balkon (na vyžádání za příplatek). Na vyžádání též pokoje s možností 3 přistýlek (maximálně 3 dospělí a 2 děti do 12 let) či propojené rodinné pokoje, ve kterých je možno ubytovat 3 osoby v jednom pokoji a jednu osobu ve druhém (minimální obsazenost těchto pokojů 3 plně platící osoby). Možnost bezbariérových pokojů.

Stravovaní: Plná penze formou bufetu, voda a víno v karafě v ceně.

Pláž: Pláž s jemným pískem se nachází cca 400 m od hotelu, přístupná je podchodem pro pěší. Plážový servis za poplatek. Na pláži veškeré zázemí včetně snackbaru a převlékacích kabin.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.