Vyberte stránku

Popis: Tříhvězdičkový hotel Danieli s přátelskou atmosférou byl postaven přibližně 100 metrů od pláže a cca 100 metrů od centra města. K dispozici má pro své hosty také bazén, který patří k sousednímu, partnerskému hotelu Palace (cca 30 m).

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, terasa, výtah, Wi-Fi, TV místnost, jízdní kola k dispozici (do vyčerpání), bazén v sousedním hotelu Palace (cca 30 metrů, v provozu v závislosti na počasí), zahrada, parkoviště (do vyčerpání), dětské hřiště a klub na pláži.

Ubytování: Hotel má k dispozici celkem 53 pokojů, dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (typ Standard možnost jedné přistýlky, Standard Sea Side View dvou) jsou vybaveny koupelnou s fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované – výběr ze 4 menu o 4 chodech, bufet zeleniny a salátů. Na vyžádání možnost bezlepkové stravy. Welcome drink a 1x týdně galavečeře v ceně v období červen – první týden v září.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 100 metrů. Plážový servis v ceně (cca květen – září v závislosti na počasí, slunečník a 2 křesílka na pokoj).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.