Vyberte stránku

Popis: Hotel Ambassador se nachází v těsné blízkosti letoviska Porto Santa Margherita a její pláže (přibližně 150 m), v klidné oblasti, pár minut od centra města a ulic s mnoha obchůdky, bary a restauracemi.

Vybavení: Ambassador hotel je vybavený recepcí, restaurací, Wi-Fi, bazénem s dětskou částí a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), wellness centrem (bazén, sauna, turecká lázeň, solárium, Kneippův chodník, ledový vodopád), barem, půjčovnou jízdních kol (za poplatek) a parkovištěm (do vyčerpání).

Pokoje: Celkem 66 pokojů – dvoulůžkové s manželskou postelí a family (třílůžkový nebo čtyřlůžkový s manželskou postelí a přistýlkou či palandou, 2 dospělí a 2 děti). K dispozici též pokoje Junior Suite s možností ubytování až 5 osob.
Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT TV a trezorem a balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek možnost polopenze či all inclusive (snídaně formou bufetu, večeře servírované – bufet zeleniny) a nápoje 11,00 – 21,00 hodin (nealko nápoje, pivo, víno, voda).

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu, vhodná pro rodiny s dětmi, plážový servis (slunečník a 2 lehátka) v ceně.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.