Vyberte stránku

Popis: Elegantní čtyřhvězdičkový hotel Alisei Palace je situovaný u moře v Marina Centro, v blízkosti jsou obchody, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou, ale také pro pracovní cesty.

Vybavení: Recepce, bar, internet point, výtah, bazén (v provozu v závislosti na počasí), zdarma půjčení jízdních kol, za poplatek sauna, fitness centrum, solárium a parní lázeň (cca 20 Eur vstup), parkoviště (omezený počet míst, za poplatek, možnost parkování v garáži také za poplatek), konferenční místnost.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, minibarem a Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, za příplatek možnost polopenze – večeře servíované s výběrem z menu, zeleninový bufet.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. Plážový servis za poplatek.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.