Vyberte stránku

Popis: Camping Village Cavallino se nachází mezi letovisky Lido di Jesolo a Punta Sabbioni v letovisku Cavallino, je obklopen piniemi, leží u pláže na klidném místě obklopený piniovým hájem.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi (za poplatek), bazénový park pro dospělé a pro děti se skluzavkami a vířivkou (povinně koupací čepice, v provozu cca 15.5. -30.9., slunečníky a lehátka za poplatek), zahrada, restaurace, bar, bar u bazénu, dětské hřiště, animace a miniklub (lehčí, v provozu v hlavní sezóně), spa centrum (vířivka, sauna, kneipp terapie, masáže a další) a posilovna (oboje za poplatek), parkoviště (1 parkovací místo zdarma, další za poplatek), minimarket, prádelna (za poplatek) půjčovna jízdních kol (za poplatek).

Apartmány/Mobilhome:
Bai San Marco (22 m2, max 4 pax) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky, sociálního zařízení, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, SAT TV, klimatizace za poplatek a terasy s posezením. Baia Comfort (20 m2, max 4 pax) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky, sociálního zařízení, dalšího WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, SAT TV, klimatizace za poplatek, terasa s venkovním posezením. Baia Classic (22 m2, max 4 pax) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky, sociálního zařízení, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, SAT TV, klimatizace za poplatek, verandy. Blu Romantic (24 m2, max 4 pax + 2 děti do 11,99 let) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky a vyvýšeným lůžkem, sociálního zařízení (jedno se sprchou, druhé s WC), obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, SAT TV, klimatizace za poplatek, terasa. Baia Lux (31 m2, max 4 pax + 1 dítě do 11,99 let) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky (mohou být spojené), sociálního zařízení s fénem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou, SAT TV, klimatizace za poplatek, terasa. Baia Revolution (34 m2, max 6 pax) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžky, ložnice s palandou, 2 sociálních zařízení, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou, SAT TV, klimatizace za poplatek,veranda s venkovním posezením.

Stravování: Bez stravování. Možnost snídaní, polopenze a plné penze za poplatek.

Pláž: Písečná pláž se nachází u villaggia, plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.