Vyberte stránku

Popis: Tato příjemná residence se nachází v klidném prostředí, v udržované zahradě obklopené zelení, cca 2 km od nákupního centra Cinquale, cca 6 km od 18ti jamkového golfového hřiště, cca 3 km od letoviska Marina di Massa a cca 4 km od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi, cca 180 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, výtah, TV místnost, bazén s lehátky (do vyčerpání, v provozu od cca 16.5. do 20.9.), parkoviště. V nedalekém okolí tenisové hřiště (za poplatek cca 12-15 Eur / hodina, cca 1 km od residence), půjčovna jízdních kol (za poplatek cca 12 Eur na den, cca 100 m od residence), parkoviště.

Apartmány:
Bilo pro 4 osoby (pro 2 dospělé + 2 děti do 12 let) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem pro 2 děti. Typ Terasa (BILO TERR) je umístěn na 1. či 2. patře a má terasu o rozloze cca 32 m2. Typ Garden (TYP GARD) je umístěn v přízemí a má předzahrádku. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, pračkou (může být umístěná i mimo apartmán), myčkou nádobí, ložním a koupelnovým prádlem, utěrkami (vše s týdenní výměnou) a Wi-Fi připojením k internetu. Na vyžádání též apartmány až pro 6 osob.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 180 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.