Vyberte stránku

Popis: Tento moderní hotel, umístěný v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta zvané Fiumetto, se nachází cca 250 metrů od pláže a jen několik minut chůze od pobřežní promenády. Ideální výchozí bod k poznávání toskánských metropolí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, maxi vířivka se sluneční terasou s nádherným panoramatickým výhledem (v provozu v závislosti na počasí, od cca 15.5. do 15.9.), bar u vířivky (v provozu od cca 1.6. do 31.8.), bar, restaurace, výtah, půjčovna jízdních kol (za poplatek), hlídané podzemní parkoviště (za poplatek).

Pokoje: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje typu Comfort s možností přistýlky (rozkladací, určené maximálně pro dítě do 12 let) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, LCD SAT TV, minibarem, Wi-Fi a trezorem. Za příplatek pokoje typu Comfort s balkonem a pokoje typu Superior, které mají možnost jedné přistýlky i pro dospělého (Comfort s balkonem jen pro dítě do 12 let) a také disponují balkonem, případně pokoj typu Family s možností ubytování až 4 osob (minimální obsazenost 3 plně platící dospělé osoby), osoby na přistýlce formou rozkládacího gauče pro 2 osoby či 2 rozkládacích gaučů pro 1 osobu, balkon). Pokoj Suite (max. pro 3 dospělé) se skládají z ložnice a obývacího pokoje, balkoun, výhledu na mořskou stranu.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované – bufet zeleniny, 1. a 2. chod s výběrem z menu, dezert nebo ovoce.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 250 metrů od hotelu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.