Vyberte stránku

Popis: Tříhvězdičkový hotel byl postaven v Marina di Rimini, cca 220 metrů od pláže, v okolí hotelu supermarket a další obchody.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, TV místnost, malý bazén s lehátky (v provozu cca červen – září, 9-19hod), Wi – Fi ve společných prostorech, parkovací místa na vyžádání za poplatek, fitness, zahrada.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje Standard Balcony s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu cca 30.5.-11.9.), telefonem, TV, balkonem a za poplatek a na vyžádání minibarem (4 Eur / den).

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek možnost HBB: večeře servírovaný výběr z menu o 2 chodech, ovoce či dezert, bufet zeleniny, včetně vody + ¼ vína či AI HB – plážový servis, nápoje během jídla, voda, víno, nealko a digestiv + open bar u bazénu 11:30 – 13:30 a 17:40 – 18:40 (nealko nápoje, víno, pivo, místní koktejl, servírované ve sklenicích).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 220 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci AI HB plážový servis v ceně.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.