Vyberte stránku

Popis: Tento hotel se nachází cca 280 metrů od pláže v centru letoviska Rimini. Dostatek denní i večerní zábavy v okolí hotelu.

Vybavení: Recepce, Wi Fi, výtah, TV místnost, bar, restaurace, bazén s vířivou částí a terasou (v provozu v závislosti na počasí, nachází se v hotelu Atrium, který je vzdálený cca 2 minuty chůze, klientům hotelu Brown k dispozici zdarma), trezor na recepci, konferenční místnost (až pro 120 lidí, za poplatek), prádelna (za poplatek), zahrada, půjčovna jízdních kol (dle disponibility), parkoviště (do vyčerpání).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem a balkonem.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, za příplatek HB nebo FB: obědy a večeře výběr z menu, bufet zeleniny, včetně ¼ l vína a ½ l vody. Možnost příplatku za All Inclusive, zahrnující ¼ l vína, ½ l vody a kávu u jídel, open bar od 18:00 do 24:00, poskytující kávu, nealko nápoje, pivo a víno a plážový servis.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 280 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku All Inclusive v ceně (slunečník a 2 lehátka) cca 500 metrů od hotelu.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.