Vyberte stránku

Popis: Elegantní hotel Excelsior se nachází v první linii u pobřežní promenády a místní komunikace, pár kroků od privátní pláže. Bary, restaurace a obchody jsou cca 100 metrů od hotelu.

Vybavení: Recepce, 2 bar, restaurace, Wi Fi zdarma v celém hotelu, 2 výtahy, parkoviště (do vyčerpání), garáže (na vyžádání za poplatek), bazén pro dospělé a děti v zahradě (v provozu v závislosti na počasí), wellness centrum s whirlpool na střeše (Kneipův chodník, sauna, turecká lázeň, masáže a procedury za poplatek), miniklub a lehké animace (v hlavní sezóně).

Pokoje: Hotelové pokoje typu Standard s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, Wi-Fi, trezorem, miniledničkou, klimatizací a některé balkonem s bočním výhledem na moře (pokoje s oknem mají přímý výhled na mořskou stranu). Pokoje Superior mají stejnou velikost a vybavení, mají vždy balkon s přímým výhledem na mořskou stranu. Suite Panoramic má rozlohu 50m2 a skládá se z jedné ložnice s dvoulůžkem, obývacího pokoje a dalšími dvěmi oddělenými lůžky, má prostorný balkon s výhledem na moře a whirlpool. Suite Wellness má 50m2 a byla nedávno zrenovovaná, skládá se z prostorné ložnice s dvoulůžkem a wellness koutkem se saunou a minibazénem a další místnosti s dvoulůžkem, má prostorný balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování: Snídaně formou bufetu (studené a teplé pokrmy, sladké i slané), obědy a večeře servírované o 4 chodech, bohatý salátový bufet.

Pláž: Písečná pláž je u hotelu, plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v ceně. 

 

Telefonická asistence: Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce, v období 13.6.-12.9. v letovisku delegát, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů.