Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio je obklopeno piniovým porostem a národním parkem Foce del Bevano, nachází se na pozemku o rozloze cca 100000 m2, cca 150 metrů od centra leviska Lido di Dante, cca 200 metrů od pláže a cca 6 km od vyhlášeného města Ravenna. Ideální výchozí bod nejen k odpočinku, ale k poznávání celé Romagnolské riviéry. Nejbližší zábavní park Mirabilandia se nachází cca 15 km.

Vybavení: Recepce (otevřená od 8:00 do 20:00 hodin), trezor na recepci (za poplatek cca 15 Eur/týden), bazén pro dospělé a dětský bazén (v provozu v závislosti na počasí, cca květen – polovina září) se sluneční terasou (lehátka za poplatek cca 3 Eur/den), bar, restaurace/pizzerie, dětský koutek, animační program (cca 16.5.-5.9., několikrát týdně), stolní tenis, multifunkční hřiště (fotbal, volejbal), hřiště na plážový volejbal, barbecue, minimarket, půjčovna jízdních kol a prádelna (oboje za poplatek), 1 parkovací místo/apartmán.

Apartmány/Mobilhome:
Bilo pro 2 osoby se skládá ze vstupního prostoru s kuchyňským koutem a menším obývacím pokojem a ložnice s manželskou postelí. Trilo pro 5 osob se skládá ze vstupního prostoru s kuchyňským koutem a obývací částí, ložnice s manželským lůžkem a další ložnice s palandou a lůžkem.
Všechny apartmány jsou jednoduše, ale vkusně vybavené a mají sociální zařízení, TV, klimatizaci/topení (za poplatek 6 Eur/den) a verandu.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od villaggia. K dispozici jak soukromá, tak volná pláž.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.