Vyberte stránku

Popis: Tato residence, rozkládající se na ploše 42.000 m2, vhodná pro rodinnou dovolenou, se nachází v harmonickém prostředí mezi jezerem, kopci a venkovem. Nedaleko najdete cyklistickou stezku podél řeky Mincio, 30 min jízdy autem leží města Verona a Mantova, v blízkosti se nachází městečko Peschiera del Garda, zapsané na seznam UNESCO. V této oblasti je možné navšívit i nejznámější zábavní parky, jako Gardaland (největší zábavní park v itálii), Movieland Caneva nebo Parco Sigurtà (věnované světu filmu), případně i Parco Natura Viva (s krásnou botanickou zahradou a safari se zvířaty z celého světa).

Vybavení: Recepce, restaurace/pizzeria, snack bar, Wi-Fi v recepci, 3 velké bazény s vodními atrakcemi – největší bazén o rozloze 1400 m2 leží v centru villaggia a jeho součástí je velká vodní atrakce ve tvaru hradu se skluzavkami, v části naproti zahradě vedle minimarketu se nachází 50 m plavecký bazén a v blízkosti mini clubu leží baby bazén – brouzdaliště pro nejmenší, miniklub, hřiště pro děti, půjčovna postýlek a vysokých židlí (2€/den), plážový volejbal, půjčovna kol i s dětskými sedátky (za poplatek), minimarket, parkoviště u každého residenčního domu.

Apartmány: V residenci se nachází celkem 182 apartmánů. Ke každému apartmánu patří parkovací místo pro 1 auto. TRILO Standard pro 6 osob: Nachází se v přízemí nebo v 1. patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a druhou ložnicí se dvěma samostanými lůžky. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, ručníky, povlečením, klimatizací, SAT TV, trezorem, terasou nebo balkonem. Na vyžádání možnost apartmánu pro handicapované. TRILO Premium pro 6 osob: Nachází se v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a z kuchyňského koutu s myčkou nádobí, z ložnice s manželskou postelí a druhé ložnice s palandou a samostatným lůžkem. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, ručníky, bazénovými osuškami, povlečením, klimatizací, SAT TV, trezorem a terasou. Každé 2 dny úklid (netýká se kuchyňského koutu). TRILO Superior pro 6 osob: Stejné jako TRILO Premium, ale v 1. patře s balkonem. TRILO Family pro 6 osob + infanta: Nachází se v přízemí blízko dětského hřiště. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a druhé ložnice s palandou a samostatným lůžkem. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, ručníky, povlečením, klimatizací, SAT TV, trezorem, stolkem pro děti a terasou. Pro děti je v apartmánu dětská dřevěná postýlka, povlečení, dětská dečka, dětskou chůvička, přebalovací deska, nočník, vanička, stupínek, vysoká židle. Možnost early check in od 12 hod. TRILO Easy pro 4 osoby: Nachází se v patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a druhé ložnice se samostatnými lůžky. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, ručníky, povlečením, klimatizací, SAT TV, trezorem a malým nekrytým balkonem. Za příplatek 10€/noc možnost objednání hotelového servisu, tj. každodenního úklidu s výměnou ručníků (platba na místě).

Stravování: Individuální. Možnost dokoupení bufetových snídaní za poplatek 8€/den nebo polopenze za poplatek 20€/den (servírované tříchodové večeře – výběr z menu). Děti do 1,99 let strava zdarma, děti 2-9,99 let sleva 50%. Možnost stravy pro celiaky, vegetariány, případně i pro jiné typy diet. Možnost obědů a la carte. Snídaně a polopenze lze objednat a zaplatit na místě nebo předem.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.