Vyberte stránku

Poloha: Tento rodinný hotel se nachází přímo na pěší promenádě letoviska Igea Marina, jen několik desítek minut autem od letovisek Rimini a Riccione, a cca 150 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, Wi Fi, výtah, venkovní terasa s posezením, dětský koutek, parkoviště (první se nachází cca 80 metrů od hotelu a má k dispozici cca 15 míst, další cca 320 metrů od hotelu, obě za poplatek cca 1,5 Eur na den).

Pokoje: Nedávno zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT TV, telefonem, trezorem, Wi Fi a balkonem (většinou, v termínu 29.6.-3.8. vždy).

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr z menu (první, druhý chod, bufet zeleniny). Za příplatek možnost plné penze či AI, zahrnující plnou penzi včetně vody a vína u jídel a plážový servis. V termínu 29.6.-3.8. AI GOLD, zahrnující plnou penzi včetně vody a vína či nealka pro dítě, open bar v hotelu 16,00-21,00 (voda, víno, pivo, nealko nápoj, studený čaj, americká káva a 2 národní likéry, většina nápojů podávána v karafách).

Pláž: Soukromá pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu (plážový servis za poplatek, vyjma formule AI a AI GOLD), veřejná pláž cca 550 metrů od hotelu.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 15.6. do 14.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.