Vyberte stránku

Popis: Tento tříhvězdičkový hotel se nachází nedaleko centra letoviska Riccione, cca 2000 metrů od slavné nákupní třídy se spoustou barů, restaurací a obchodů Viale Ceccarini, a cca 40 metrů od pláže. Nedaleko hotelu tenisové kurty a vodní park Beach Village, supermarket cca 50 metrů.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, TV místnost, terasa, bar, restaurace, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), parkoviště (počet míst omezen, na vyžádání, 6 Eur/den).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu 23.5.-13.9.), telefonem, SAT TV, trezorem (2 Eur/den, platba na místě) a balkonem. Na vyžádání (dle disponibility hotelu) pokoje s orientací na mořskou stranu.

Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírovaný výběr z menu z 2 prvních a 2 druhých chodů, ovoce či dezert, bufet zeleniny. V rámci příplatku AI nápoje u jídel v ceně – neomezeně voda, víno, nealko nápoj nebo pivo na osobu.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 40 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku AI plážový servis v ceně (slunečník a 2 lehátka, v případě jednolůžkového pokoje slunečník a 1 lehátko). Na pláži v hlavní sezóně (cca 1.6.-31.8. miniklub).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.