Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel Arno, který svým vybavením odpovídá spíše kategorii 3*, se nachází na klidném místě, cca 15 minut chůze od centra letoviska Cesenatico a cca 350 metrů od pláže, kde naleznete bazén se skluzavkami, bar a další možnosti vyžití.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi (za poplatek), bar, restaurace, venkovní terasa, parkování (počet míst omezen), dětský koutek, půjčovna jízdních kol (za poplatek do vyčerpání).

Pokoje: Prostorné hotelové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vkusně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, TV, telefonem, Wi-Fi (za poplatek) a balkonem. K dispozici též pokoje s možností ubytování až 6 osob, které mají stejné vybavení jako čtyřlůžkové, ale mají navíc další palandu.

Stravování: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu (snídaně sladká a slaná, oběd a večeře 2 první a 2 druhé chody, zelenina, dezert či ovoce, v okrajových termínech sezóny může být oběd a večeře i servírovaná), včetně nápojů u jídel (1/2 l vody, ¼ vína, pivo či nealko nápoj). Chutná domácí kuchyně včetně místních specialit.

Pláž: Písečná pláž je umístěna cca 350 metrů od hotelu, plážový servis v ceně na pláži s bazénem a skluzavkami v ceně.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.